Kategórie      

Ozonoterapia s hydromasážou

Úvod SlužbyOzonoterapia s hydromasážou
Terapia kože a srsti v ozónovej vode je určená na liečbu akéhokoľvek kožného problému, vypadávania vlasov/srsti a čistenie srsti. Ozónová terapia je najnovšou inováciou v kúpeľoch psov. Ošetrenie využíva hydromasáž a ozónovú vodu na zlepšenie stavu kože a srsti, zmiernenie príznakov infekcií, alergií a dermatitídy. Ozónový kúpeľ zvyšuje krvný obeh, zmierňuje svrbenie, zmierňuje stres, okysličuje baktérie a vírusy, predchádza alebo lieči infekcie, uvoľňuje kĺby a svaly, vracia psom pocit vitality. Ozón je rýchle a prirodzené okysličovadlo, známe ako najsilnejšie antimikrobiálne činidlo, aké v prírode existuje. Ozónový kúpeľ kombinuje masáž, ozón, teplo a vodu, čo dáva psom veľké výhody.

Používame kvalitnú dánsku kozmetiku KW.
 
Tento kúpeľ u nás zahŕňa:
  • Organické telové umývanie a kondicionér,
  • Vyčesávanie,
  • Masáž tela,
  • Úprava nechtov,
  • Čistenie uší
 
VÝHODY HYDROMASÁŽE OZONOTERAPIE
KOŽA A SRSŤ
Ozón sa používa na liečbu širokého spektra ochorení kože a vlasov, ako sú infekcie, svrbenie, alergie, dermatitída a iné. Ozón bojuje proti psím blchám vďaka svojej silnej antibakteriálnej funkcii. Skvelé pre starších psov, ktorí majú menej pohybu.

MASÁŽ TELA
Telesné tkanivá sú stimulované masážnym efektom, ktoré poskytujú drobné, ale silné bublinky a ich rytmický účinok. To uvoľňuje psa od napätia a únavy a zároveň uvoľňuje a vyrovnáva psa. Masáže podporujú tvorbu červených krviniek a bielych krviniek, čím posilňujú imunitný systém vášho psa.

HĹBKOVÉ ČISTENIE
Hydromasáž jemne uvoľňuje mastnotu a nečistoty z pokožky vášho psíka. Výkonné bublinky stimulujú krvné vlásočnice pokožky, dodávajú bunkám intenzívnu výživu a umožňujú kožným tkanivám lepšie „ dýchať“. Ozón tiež pomáha srsti, aby bola jasnejšia a lesklejšia ako kedykoľvek predtým!

AKO FUNGUJE OZÓNOVÁ TERAPIA
TEPLOTERAPIA
Teplá voda spolupracuje s ultrazvukovými vlnami na prekrvení unavených svalov, šliach, artritických či reumatických kĺbov. Krvný tok pomáha opraviť bunky z postihnutých tkanív a umožňuje ich rýchlejšie hojenie. Vysoké hladiny kyslíka a ozónu vo vode detoxikujú vzduch, ako aj pokožku psa, pričom zabíjajú baktérie a vírusy.

HYDROTERAPIA
Ozón vzniká vo vode generátorom ozónu a uvoľňuje sa cez podložku vo vírivke. Vzduchové bubliny a ozón vtlačený do vody sa zrážajú a prasknú, pričom vo vode vo vani vyžarujú ultrazvukové vlny. Vlny masírujú pokožku vášho psa, uvoľňujú nečistoty a uvoľňujú svaly.

Cenník ozonoterapie záleží od plemena psíka, veľkosti, kilogramov. Cena začína od 20eur.


Kontakt

Sídlo:

wellhome s.r.o

Sidl. Jas 932/1

Galanta 924 01

 

Prevádzka:

Chovateľské potreby

Dog Shop & Dog Salon Čikislav

Vajanského 871/7

Galanta 92401

 

Tel: 0907 654 928

Copyright 2022 - 2024 © cikislav.sk