Kategórie      

O nás

Úvod O nás

Od roku 2008 mám svojho celoživotného štvornohého parťáka Čikislava, vďaka ktorému som čoraz viac milovala zvieratá. Zvieratám som sa snažila pomáhať formou útulkov, dočasiek a pod.. V roku 2017 som si povedala, že by som rada s nimi aj pracovala.
 

V roku 2018 v januári som išla na kurz strihania psíkov. Pustili sme sa do otvorenia salónika pre psíkov s chovateľskými potrebami s názvom Dogshop & dogsalon Čikislav. V marci 2018 sme otvorili a odvtedy robím prácu snov. Robím to, čo ma neskutočne baví. Nielenže ma baví strihať psíkov, ale takisto ma baví, keď ma majitelia psíkov navštevujú so svojimi štvornohými miláčikmi a prichádzajú ku mne, aby som im poradila ohľadom krmiva, kozmetiky, oblečenia a pod.

Za ten čas som v Dogshop & dogsalon Čikislav získala mnoho nových pekných priateľstiev, za čo som neskutočne vďačná. Do tohto obchodu som išla s tým, že chcem do mesta Galanta priniesť veci pre zvieratá, ktoré sa v tomto meste nenachádzali. Vďaka tomu som sa rozhodla pre značku krmiva, ktoré v Galante neboli, pre značku kozmetiky pre psíkov a mačičky, ktorá v Galante nebola dostupná, takisto aj motýliky pre psíkov, ručne šité obojky a vodítka, obojstranné neoprenové postroje z Anglicka, B.A.R.F., varené mäso a mnoho iných vecí.

Doteraz sa týmto smerom uberám a budem rada, ak si tento eshop s radosťou prezriete a nájdete si tu to svoje pre vášho miláčika.                                                                                                                ciko

 

Kontakt

Sídlo:

wellhome s.r.o

Sidl. Jas 932/1

Galanta 924 01

 

Prevádzka:

Chovateľské potreby

Dog Shop & Dog Salon Čikislav

Vajanského 871/7

Galanta 92401

 

Tel: 0907 654 928

Copyright 2022 - 2024 © cikislav.sk