Kategórie      

Všeobecné obchodné podmienky internetového obchodu

Úvod Ako nakupovať?

Základné ustanovenia

Kupujúci a predávajúci sa dohodli, že v plnom rozsahu uznávajú elektronickú formu komunikácie, najmä prostredníctvom elektronickej pošty (e-mail) a internetovej siete (www), ako platnú a záväznú pre obe zmluvné strany. Vystavením objednávky kupujúci výslovne súhlasí s nižšie uvedenými obchodnými podmienkami spoločnosti.

1. Podmienky dodania

1.1 Objednávka tovaru

Záväzným potvrdením objednávky sa kupujúci zaväzuje za objednaný tovar zaplatiť stanovenú kúpnu cenu podľa podmienok uvedených v objednávke. Predávajúci nezaručuje, že objednaný tovar je v čase objednávky dostupný. Kupujúci bude o dostupnosti tovaru a o priebehu objednávky informovaný mailom.

Stav objednávky, prípadne iné informácie ohľadom objednávok realizovaných cez e-shop, si môžete overiť cez pracovné dni prostredníctvom e-mailu cikislavdogshop@gmail.com, prípadne na tel. čísle +4219076549287.

Spolu s tovarom bude kupujúcemu doručená aj faktúra, ktorá slúži ako doklad o kúpe. Zároveň chceme kupujúceho upozorniť, že uchovanie dokladu o kúpe je povinnosťou samotného spotrebiteľa  – vzhľadom na to, že službu dodatočné doposielanie dokladov neposkytujeme.

1.2 Zmena objednávky

Ak vytvoríte a odošlete objednávku, nie je možné meniť zadané údaje.

 

Treba stornovať celú objednávku a zadať novú.

1.3 Cena tovaru

Ceny uvedené v e-shope www.cikislav.sk, platia pre nákup produktov prostredníctvom Online obchodu. Cena platí pre samotný tovar a neobsahuje žiadne iné služby, napríklad dopravné ani žiadne iné náklady, pokiaľ to nie je výslovne uvedené v popise tovaru. Všetky ceny sú zmluvné a konečné. Predávajúci si vyhradzuje právo na zmeny cien a na chyby v katalógu ponúkaného tovaru. Predávajúci si vyhradzuje vlastnícke právo na tovar až do úplného zaplatenia kúpnej ceny.

1.4 Stornovanie objednávky

Objednávku je možné stornovať e-mailom na cikislavdogshop@gmail.com. Pokiaľ zákazník za objednaný tovar zaplatil a objednávku v súlade s vyššie uvedeným riadne stornoval, bude mu zaplatená kúpna cena vrátená bezhotovostným prevodom na jeho účet v lehote do 14 (štrnástich) pracovných dní odo dňa, kedy zákazník vzal svoju objednávku späť. Predávajúci si vyhradzuje právo nesplniť objednávku alebo jej časť v prípade, že tovar nemá na sklade, ak sa objednaný tovar už nevyrába, nedodáva alebo sa výrazným spôsobom zmenila cena tovaru. V prípade, že táto situácia nastane, predávajúci bude kontaktovať zákazníka za účelom dohody o ďalšom postupe. V prípade, že zákazník už časť kúpnej ceny alebo celú kúpnu cenu zaplatil, bude zaplatená kúpna cena vrátená bezhotovostným prevodom na jeho účet v najkratšom možnom termíne. Predávajúci si vyhradzuje právo na zrušenie objednávky v prípade, ak si zákazník zvolí osobný odber objednaného tovaru ako možnosť doručenia a objednaný tovar si neprevezme do 10 dní od vykonania objednávky.

1.5 Platobné podmienky

Objednaný tovar je možné zaplatiť v hotovosti iba v prípade osobného vyzdvihnutia tovaru na kamennej predajni.

V našom internetovom obchode www.cikislav.sk sa dá platiť prostredníctvom karty VISA alebo Master Cart. Pri objednávke tovaru a zvolení spôsobu doručenia prostredníctvom kuréra GLS a Zásielkovne sa platí vopred kartou.

Objednávka bude nasledujúce dni overená pre prípad momentálnej nedostupnosti tovaru.

1.6 Dodanie tovaru

Záväzne potvrdená objednávka bude spracovaná bez zbytočného odkladu. Tovar s označením „na objednávku“ bude zákazníkovi odoslaný najneskôr do 48 hodin, ak sa nedohodnú inak. Ak nie je pri tovare uvedená dodacia doba, zákazník má možnosť preveriť si dostupnosť tovaru telefonicky alebo e-mailom ešte pred uskutočnením nákupu. Predávajúci balné neúčtuje, účtuje len prepravné náklady. Ak je zásielka odoslaná predávajúcim prostredníctvom kuriérskej služby GLS zákazník platí prepravné náklady v závislosti od ceny objednaného tovaru nasledovne. Cena poštovného pre Slovensko je paušálne 4,50€. Ak je zásielka odoslaná prostredníctvom služby Zásielkovňa, cena poštovného pre Slovensko je 2,50€.

Iba v prípade ťažkého alebo rozmerného tovaru je cena rátaná individuálne, podľa váhy objednaného tovaru. V prípade rozmerného tovaru si môže predajca účtovať balné a to maximálne do výšky 10€. 

Uvádzané ceny sú platné v rámci Slovenskej republiky. Poštovné do ostatných krajín je kalkulované osobitne.

Je povinnosťou kupujúceho skontrolovať fyzickú neporušenosť a kompletnosť tovaru pri jeho preberaní a prípadné nedostatky uviesť do preberacích dokumentov a nechať potvrdiť odovzdávajúcou osobou. Pokiaľ je zásielka viditeľne poškodená alebo zničená, kupujúci neprevezme zásielku a ihneď kontaktuje predávajúceho. Akékoľvek neskoršie reklamácie ohľadom fyzického poškodenia tovaru alebo kompletnosti dodávky nie je možné akceptovať. Miesto odberu je stanovené na základe objednávky kupujúceho. Za splnenie dodávky sa považuje dodanie predmetu plnenia na uvedené miesto. Súčasťou dodávky nie je inštalácia objednaného tovaru. Zásielka s tovarom vždy obsahuje dodací doklad a v prípade potreby návod na používanie výrobku.

V prípade záujmu o osobný odber tovaru v predajni Dogshop & dogsalon Čikislav, Vajanského 871, Galanta 92401 uveďte túto skutočnosť do poznámky pri objednávaní. Suma za poštovné kupujúcemu nebude účtovaná.

Kontakt

Sídlo:

wellhome s.r.o

Sidl. Jas 932/1

Galanta 924 01

 

Prevádzka:

Chovateľské potreby

Dog Shop & Dog Salon Čikislav

Vajanského 871/7

Galanta 92401

 

Tel: 0907 654 928

Copyright 2022 - 2024 © cikislav.sk